0542 205 5046
Sosyal Medya Hesaplarımız

SIVI CİLA

SIVI CİLA

5 Lt Mermer Cilası Fiyatı : 1500TL

ROTA Sıvı Mermer Cilası (Kristal Cila)

Mermer cilalama da devrim niteliğinde bir sıvı cila. Rota sıvı cila ile mermer cilalama işiniz inanamayacağınız derecede kolaylaşacak. Artık 100 metre² alana cila atmakiçin saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Size bu iş için yalnızca 25 – 30 dakika yetecek.

Artık çelik cila pedinizi her 25- 30 metre² zemin cilalamada değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Bir adetçelik yünlü cila pedi ile yaklaşık 200 metre² mermer zemine cila atabileceksinizCila işiniz bittikten sonra çelik ped kalıntılarını zeminden temizleme zahmetiniz de olmayacak. Çünkü çelik cila teliniz mermere cila atarken parçalanmayacak. Çok daha ekonomik olan olan Rota Sıvı Mermer Cilası 1 kg kullanımızla yaklaşık 200 metre² mermer zemine cila atıp parlatabileceksiniz. Bir adet beyaz keçe kullanarak cila sonrasında zemindeki cila kalıntılarını temizlemeniz ve mermer zemini parlatmanız gerekir.

Rota Yüzey Yenileme Sistemlerinin yıllardır üzerinde tecrübe edip son halini 2012 yılında alan Rota Sıvı Mermer Cilasıürünümüz son derece dayanıklı bir kristalize mermer cilasıdırDiğer sıvı kristalize mermer cilalarına nazaran yaklaşık 2 kat daha dayanıklılık gösteren Rota sıvı mermer cilası ürünü sayesinde cila uygulaması artık sıkıntılı bir hal almaktan zevkli bir işe dönüşecektir.

Eskiden kristalize mermer cilası uygulaması işi profesyonellik gerektiren zor ve sıkıcı bir işti fakat şimdicila makinesini kullanmayı bilen herkesin kolaylıkla kristal cila atabileceği bir hal haline geldi. Daha ne bekliyorsunuz düşünmenize hiç gerek yok.

200 ML paketlerde satılır.

Siparişiniz Türkiye’nin her yerine aynı gün kargoya verilir.

Mermer cilasından memnun kalmadığınız zaman ürün ve para iade garantisi veriyoruz.

Kristal Mermer Cilası Kullanım Şekli Kısa Anlatım (Özet) İçin Aşağıdaki bilgilere göz atın.

Rota “Profesyonel Kristalize Mermer Cilası” ürününe göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Az sonra Rota’nın eşsiz kalitesi ve kullanım kolaylığı ile tanışacaksınız.

Rota’yı ilk defa tecrübe etmek için;

1- Şirketimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. (Önerilen)

2- Aşağıda yazan yönergeleri takip ederek mermer cilalama işlemini başarabilirsiniz.

Kullanım Klavuzu:

A- Öncelikle mermer cilasını uygulayacağımız zemini yıkayıp kurulayınız.

B- Yıkanıp kurutulan zemindeki yaklaşık 1 m² ’lik bölüme 3-4 kez cila püskürtünüz.

C- Püskürtülen cilayı cila makineniz ve cila teliniz ile iyice zemine yediriniz.

D- Zemindeki cila kuruduğu zaman yaklaşık (Bir dakika içinde kurur.) aynı işlemi diğer mermer yüzeyler için tekrarlayınız.

E- Mermerdeki parlaklık derecesi istediğiniz seviyeye gelinceye kadar aynı işlemi her uygulama arasında en az 15 dakika ara olmak kaydı ile tekrarlayınız.

F- Cila uygulama işlemleriniz sonucunda zemini isteye bağlı olarak beyaz ped ile yıkayıp kuruduktan sonra tekrar beyaz ped yardımıyla parlatabilirsiniz. Veya kuru mop yardımıyla cila teli ve cila kalıntılarını zeminden uzaklaştırabilirsiniz.

Not: Rota’yı diğer kristal cilalardan eşsiz kılan ve kalitesini arttıran muhteşem formülasyonunun aktif hale gelebilmesi için her kullanımdan evvel mutlaka birkaç kez şişeyi çalkalamanız gerekir. Bu işlemi mermere her cila sıkışınızdan evvel tekrarlayınız.

Rota kristal cilanın içeriğinde solvent esaslı aktif maddeler bulunduğundan cila doldurduğunuz şişeyi ve ambalajı mutlaka sıkıca kapatıp hava almadığından emin olun. Aksi halde içeriğindeki solvent katkısı uçucu özelliğinden dolayı etkisiz hale gelecektir.

Ürün Görselleri

Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.