0542 205 5046
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Rota Makine yetkililerine satınalma süreci esnasında müşterileri tarafından sıkça sorulan soruların cevaplarını bu sayfa aracılığı ile vermeye çalıştık.
Rota Makine'den Satınaldığım ürünlerin kargo ücretini kim ödüyor?
Rota Makine firması olarak MNG Kargo ile taşıma anlaşmamız vardır. Makine alımlarınız hariç tüm 250 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir. Rota Makine firmasından satın aldığınız tüm makineler için çok cüzzi kargo ücreti ödeyeceksiniz. Ücretsiz Kargo diye bir tabir yoktur. Ürün bedeline kargo ücreti yansıtılmış fiyat vardır. Sizde satınalma işlemi sırasında doldurduğunuz formda kargo ücretinin ne kadar tuttuğunu bize sorarak öğrenebilir hatta bu fiyatı ürün fiyatına yansıtılmasını talep edebilirsiniz. İşin açıkcası her şartta kargo bedelini müşteri öder.
Rota Makine'den satın aldığım ürün bana kaç günde ulaşır?
Firmamızın mesai saatleri; hafta içi saat 09:00 - 18:00 Hafta sonu ise 09:00 - 13:00 arasındadır. Hafta içi saat 16:00'a kadar Hafta sonu ise saat 12:00'a kadar sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilir. Rota Makine tarafından kargoya verilen ürünler genelde 1 gün sonra elinize ulaşır. Bazen mesafe uzak veya ilçe, belde, köy benzeri yerlerdeyse bu süre 2 veya daha çok güne çıkabilmektedir. Fakat siparişini vereceğiniz ürünlerin elinize ne kadar sürede ulaşacağını size vereceğimiz kargo takip numarası ile öğrenebilirsiniz.
Rota Makine'den satın aldığım ürünlerin iadesi mümkün müdür?
Rota Makine firmasından satın aldığınız tüm ürünleri şartsız ve koşulsuz iade alıyoruz. Ancak İade sürecinde müşteri sorumluluğu satın aldığı ürünün ambalajını bozmadan, ürünü kullanmadan, denemeden kargo bedelini ödeyerek göndermesi kaydı ile geri alıyoruz. İade edilen ürün bedeli 3 ile 5 iş günü içinde müşteriye aynı kanalla tekrar ödenir.
Rota Makine'den satın aldığımız ürünlerde kargo kapıda ödeme imkanımız var mı?
Rota Makine'den satın aldığınız ürünlerde kargo kapıda ödeme seçeneği maalesef yoktur. Mng Kargo ile sadece taşıma anlaşmamız vardır. Kapıda Ödeme yani Tahsilatlı Kargo seçeneği taşıma maliyetlerini yükselttiği için firmamız bu ödeme kanalına sıcak bakmamaktadır.
Rota Makine'den satın aldığım ürünleri kullanmam için bilgi verecek misiniz ?
Rota Makine firması müşteri dostu olarak tasarladığı http://www.tozcila.com internet sitesi sayesinde aldığınız tüm ürünlerin kullanımı yazılı, resimli ve videolu şekilde ürün sayfasında mevcuttur. Buna rağmen mesai saatlerimiz içinde 0542 205 50 46 numaralı Whatsaap hattımızı arayarak veya mesaj göndererek daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Rota Makine'den satın aldığım ürünler için Kredi Kartı ile taksitli ödeme yapabilir miyim ?
Rota Makine'den satın aldığınız ürünler tutarı 500 TL ve üzerinde ise Kredi Kartınızın modeline göre taksit seçeneğimiz vardır. Kimi karta 2 kimisine 10 taksit yapılabilmektedir. Bu konuda 0542 205 50 46 numaralı Whatsaap hattımızı arayarak veya mesaj göndererek daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Rota Makine'den satın aldığımız ürünlerde indirim yapar mısınız?
Rota Makine'den tek seferde satın alacağınız (Makineler Hariç) 1.500 TL (KDV Hariç) alışverişlerinizde kısmen indirim uygulanabilir. 0542 205 50 46 numaralı Whatsaap hattımızı arayarak veya mesaj göndererek daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Rota Makine sektörle ilgili istediğimiz eğitim ve bilgilendirme videolarını hazırlar mı?
Rota Makine müşterileri ile var olan bir firma olduğunun bilincinde olduğundan müşterilerinin makul olan taleplerine olumlu cevap verecektir. Konumuzla alakalı istediğiniz eğitici videoyu tarafımıza bildirmeniz yeterlidir. mümkün olan en kısa sürede ilgili arkadaşlarımız talebinizi karşılayacaktır.