0542 205 5046
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Rota Makine Hakkında


1997 yılında endüstriyel temizlik sektörüne giren firmamız; bu süreçte temizlik endüstrisinde bazen yenilikleri takip ederek bazen de yeniliklere öncülük ederek sektör gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.

Yıllardır bilgi dağarcığını ve tecrübelerini büyüten firmamız her fırsatta bu birikimini paylaşma çabasında olmuştur. Firmamız böylece ülkemizin ve temizlik endüstrisinin hızla kalkınacağını düşünmekte ve bu bağlamda firma olarak üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde ifa etmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın faaliyet konusu iki aşamalıdır. Birinci aşama yurt dışından sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının ithalatını yaparak bunları yurt genelinde pazarlamaktır. İkinci faaliyet konusu ise her türlü doğal zeminlerin (Mermer, granit, karo, mozaik vs.) zamanla aşınmasından veya yanlış bakım uygulamaları neticesinde zeminin bozulmasından kaynaklı olumsuzluklarını tamir etmek, parlatmak, cilalamaktır. 

Yani bir nevi yüzey restorasyonunu (yenilenmesini) yaparak hem ülke ekonomimize faydalı olmakta hem de gereksiz iş kaybının önüne geçmektedir.

ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri olarak yüzey yenileme işini en ince detaylarına kadar ücretsiz olarak öğretiyoruz.  Bu işe ilgi duyan tüm ziyaretçilerimiziletişim bölümümüzdeki forma bu konuyla alakalı mesaj bıraktıkları takdirde konuyla alakalı personellerimiz en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Misyonumuz

 • Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.
 • Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.
 • Geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı ve en etkin şekilde taşımak,
 • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerileri sunmak.
 • Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olup dünya standartlarında karlılık ve verimlilikle faaliyet göstermek.

Vizyonumuz
 • Türkiye’de güvenilir ve kaliteli hizmet sunan,
 • Müşterilerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,
 • Köklü geçmişine yakışır şekilde sektörüne sürekli olarak fark ve değer yaratan,
 • Rakiplerinin örnek aldığı ve her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden,
 • Evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek sektöründe Türkiye’de en çok tercih edilen lider bir firma olmaktır.
Rota Makine'nin Değerleri

Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Topluma Saygı; İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

İnsana Saygı; İnsan faktörünün Rota’nın başarasının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, Rota’nın tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz…

Performans; Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

İşbirliği ve Takım Çalışması; Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonlu ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız..

Kalite; Rota çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçilik; Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve konumumuzu sürdürmenin temelidir.

Rota Makine İçin Sorumluluk Sahibi Bir Şirket Olmak Ne Demektir?

 • Her zaman, işletmelerin içinde bulundukları toplumlara olumlu etki bırakabileceklerine ve bırakmaları gerektiğine inandık.
 • Şirket kuruluşundan bu yana ekonomik kalkınmanın yanında toplumsal ve sektörel hayatın gelişiminde de öncülük rolünü üstlenen firmamız, bu alandaki desteğini Tüm çalışmalarımızda, sınırlı kaynakları etkin ve basiretli bir şekilde değerlendirmek ve sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üreterek vermektedir.
 • Firmamız bugün de ülkemizin ve halkımızın güncel ihtiyaçlarına uygun olarak, uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir bir yapıda oluşturulan sosyal sorumluluk faaliyetlerine eğitim, çevre, kültür-sanat alanlarında devam etmektedir.

Rota Makine'nin Sosyal Sorumluluk | Projeleri Nelerdir?

 • Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Kampanyası
 • Ağaç Dikilmesi Projesi
 • Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Bildirgesine Destek
 • Yardım Kampanyaları Düzenlenmesi Projesi
 • Kitap Bağış Kampanyası Projesi
 • Darülaceze ve Huzurevinin Ziyareti

1997′ yılından bu yana sektörün güvenilir markası olan Rota Makine gerek yurt içi gerekse yurtdışı müşterilerini her zaman daha mutlu kılmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.