0542 205 5046
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mermer Cilalama Makinesi

Mermer Cilalama Makinesi

Cila Makinesi Fiyatı

ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin fırça motoru 175 devir/dakika ve 1200 Watt gücünde olmasıyla benzerlerinden ayrılarak daha kısa sürede daha temiz bir sonuca ulaşır.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesi 50 kg lık gövdesiyle zemine daha çok basınç uyguladığı için temizlikte ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmaz.
Kolayca taşınabilmesi için büyük tekerleklerle donatılmıştır.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesi darbeleri absorbe eden fırça koruması ile etrafına ve kendine zarar vermeden çalışır.


ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin su deposunun içinde bulunan vana ve çubuk plastikten değil pirinç malzemeden imal edilmiştir.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesindeki elektrik kabloları ve elektrik tesisatı tamamen yalıtımlıdır bu sayede makinenizin elektrik tesisatı sudan etkilenmez.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin ön tarafında bulunan motor ünitesi, makineye optimum denge ve manevra yeteneği sağlar.(Son derece sessiz ve verimli çalışır.)
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesine aynı zamanda makineye uyumlu Ator MR 532 Kuru Köpük jeneratörü takılarak kuru köpükle halı yıkama imkânını da size sunmaktadır.

Rota HT 500 Halı, Zemin Yıkama ve Cilalama Makinesi

* Motor Gücü : 1800 W

* Voltaj : 220-240 V AC

* Frekans : 50-60 Hz

* Kablo Uzunluğu : 12 m/3×2 m2

* Fırça Devri : 175 dev/dak.

* Fırça Ped Çapı : 18″ / 45cm

* Tank Kapasitesi : 13 lt

* Ürün Net Ağırlığı : 43 kg

Bazı Opsiyonel Aksesuarlar: Zemin Yıkama Pedleri  Ped Tutucu Disk Zemin Yıkama Fırçası Halı Yıkama Fırçası Kimyasal Deposu

Kullanım Alanları
  1. Okullar
  2. Halı Yıkama Fabrikaları
  3. Temizlik Şirketleri
  4. Belediyeler
  5. Oteller
  6. Hastaneler
  7. Spor Kompleksleri
  8. İş Merkezleri
  9. Alışveriş Merkezleri
  10. Temizliğe Özen Gösteren Her Yer


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.